DirtyAngels Forum

Uzivajte

PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Homoseksualnost, biseksualnost,

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Anonymou
Gost

PočaljiNaslov: Homoseksualnost, biseksualnost,   Pet Feb 23, 2007 5:13 pm

Sta mislite o tome??

ja stim nikad nisam imala kontakt, nemam takve prijatelji/prijateljice i zato neznam tacno al i nemam nista protiv mislim ne mrzim ih al ipak iskreno za mene to nije normalno i osecam gad. Ipak mene su naucili da sve postujem i svakoga bez obzira koja vera, nacija, osoba ili kao u taj slucaj....
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Gost

PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Sub Feb 24, 2007 4:04 pm

Ja sam imao Kontakt s likom koji je Homoseksualac...Meni se Ucinio Normalan covek nisam u pocetku Poverovao ali kasnije jesam jbg ono sto se kaze Drzi Dupe uza Zid I licno nisam imao Problema a sto se mene tice Svako ima pravo da bude sta Zeli
Nazad na vrh Ići dole
loda_mawa

Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Ned Feb 25, 2007 5:24 am

hahahahha imala sam ja jednu prijateljicu bila lezbejjka nisam ja ni znala dok mi ona nije rekla i upoznala me sa njenom curom hahahaha ma neznam sta ce nisu oni krivi sto su se takvi rodili... Ma djevojka djevojku razumije, a muskarac muskarca pa ko voli nek izvoli... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
loda_mawa

Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.02.2007

PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Ned Feb 25, 2007 7:29 am

da pogresno ne shvate neki ja sma samo njih znala nako povrsno hahahahaha a stvarno mi je gadno kad vidim muskarce homoseksualce fuuj a zenske i nije mi toliko gadno nekako ljepse izgledaju hahaha ja licno nisam imala nesta da me neka cura opsjedala i sl. lol
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Hector
Gost

PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   Ned Feb 25, 2007 12:01 pm

Pa Neviidim Veliku Razliku Izmedju Muskarca i Muskarca VS Devojka i Devojka

Muskarac Muskarca Guzi to je Vise kako da kazem...Potreba Homoseksualcima a u Cemu je Potreba Cure za Drugom Curom ja bih volio znati...Zele se J**** a nece Muskarca ?!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Homoseksualnost, biseksualnost,   

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, biseksualnost,
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DirtyAngels Forum :: [Zabava] :: Ljubav/veze/romantika-
Skoči na: