DirtyAngels Forum

Uzivajte

PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

"PRIJATELJSTVO POSTOJI"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
jimena_slo

Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.02.2007

PočaljiNaslov: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   Uto Feb 27, 2007 3:14 pm

Moze da postoji da imas druga najboljeg koga cijenis i postujes a danas je to tesko jer cim sa nekim udjes u kontakt i malo ga bolje upoznas to vise nije prijateljstvo to je jace od prijateljstva Very Happy dosta put ni sam neznas sta ti ta osoba znaci jer je to skrivena misterija!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gambler
Administrator
Administrator

Broj poruka : 81
Godina : 27
Datum upisa : 19.02.2007

PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   Pon Jun 11, 2007 12:47 pm

jimena_slo ::
Moze da postoji da imas druga najboljeg koga cijenis i postujes a danas je to tesko jer cim sa nekim udjes u kontakt i malo ga bolje upoznas to vise nije prijateljstvo to je jace od prijateljstva Very Happy dosta put ni sam neznas sta ti ta osoba znaci jer je to skrivena misterija!!!!
Nismo svi isti... lol!

NEOSIS

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.02.2007

PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   Čet Jun 14, 2007 10:28 am

Ma moze postojat to prijateljstvo ali malo teze jer se dublja osjecanja moraju skrivat al mozda neko ima drugo misljenje :DDDD
Nazad na vrh Ići dole
Emotivna_Luda

Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.03.2007

PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   Sre Sep 26, 2007 10:38 am

mogu postojati, ako cemo iskreno sa muskarcima se moze ozbiljnije popricati o nekim bitnim stvarima, i nema one ljubomore koju osecaju zena prema zeni, tako da ja za prijatelje uvek radije biram muskarce, a da to ne bi preraslo u nesto vise treba odma na pocetku postaviti granice do koje se moze ici i nece bude problema [/img]
Nazad na vrh Ići dole
Gambler
Administrator
Administrator

Broj poruka : 81
Godina : 27
Datum upisa : 19.02.2007

PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   Sre Sep 26, 2007 10:47 am

Emotivna_Luda ::
mogu postojati, ako cemo iskreno sa muskarcima se moze ozbiljnije popricati o nekim bitnim stvarima, i nema one ljubomore koju osecaju zena prema zeni, tako da ja za prijatelje uvek radije biram muskarce, a da to ne bi preraslo u nesto vise treba odma na pocetku postaviti granice do koje se moze ici i nece bude problema [/img]
Nisam znao da si ovako pametna....Svakim danom me sve vise i vise iznenadjujes study bounce

Loving_Angel
VIP
VIP

Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2007

PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   Čet Sep 27, 2007 2:27 pm

ehhhh aco aco bash ti znas da mogu postojat ja sam ti ziv primjer toga SmileSmileSmileSmileSmile heheheh ma jest ova Emotivna_Luda je u pravu sto se tice price izmedju cure i momka tj prijatelja i prijateljice lakse je komunicirati sa suprotnim spolom sto naravno ne mora znacit da sa drugaricom ne mozes pricat o svemu...... nekad je cak bolje popricati sa drugom o necemu jer nema onog neceg sto mu ne bi smjela rec....ipak smo samo dva razlicita svijeta i svijet sagledamo iz dva razlicita ugla....muskog i zenskog.....pa sad ko voli nek izvoli SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: "PRIJATELJSTVO POSTOJI"   

Nazad na vrh Ići dole

"PRIJATELJSTVO POSTOJI"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MEŠA SELIMOVIĆ " TVRĐAVA "
» "Indigo djeca"djeca novog doba