DirtyAngels Forum

Uzivajte

PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Oboje Smo Krivi !!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Archy_Sa
Administrator
Administrator

Broj poruka : 39
Godina : 30
Datum upisa : 23.02.2007

PočaljiNaslov: Oboje Smo Krivi !!   Sre Maj 16, 2007 3:36 pm

Znas,postoji trenutak kada se pitam zasto sam te sreo.Cini mi se,samo zato da bih danas patio.A vjeruj mi,tako sam mnogo htio da se radujem.Govorili su mi,devetnaest ti je godina i zivot je pred tobom.Bice ljubavi i radovanja.Lazu me.Ja se vec sada osjecam ugasenim,mrtvim,bez tebe.Ti si moj motiv moja inspiracija.Zbog tebe sam voleo zivot.Onog trenutka kada sam te sreo,mogao sam,od srece,mejsec da dodirnem,zvijezde sa neba da skinem,sa plavog svoda ljubavi,raj da dozivim.Mogao sam...Sta sve nisam mogao.
Mila moja,ima nesto u meni sto mi neda da izgovorim kraj.Nesmijem ni da pomislim na njega.Strah me kad cujem da ga i drugi spomenu.Ipak on je u meni i u nama.Zasto se uvjek u mislima na tu rijecvracam?Cudno to sam zaboravio da ti kazem,ali uvjek kad neko moje ime pozove,ja pomislim da me to ti dozivas.To valjda zelja govori u meni.Zasto uvjek poslije svega cekam jedne plave oci da dodu i budu uz mene?Priznajem pokusao sam da te zaboravim.Ali samo pokusao.Uzalud je bilo sve.
Mila moja,nije to prolazna avantura.Volim te.Svati to vec jednom.Slijedeci put kad te vidim pokusacu da neodem.Okreni se i pogledaj stajacu na tvojoj suncanoj strani ulice i voljeti,ludo voljeti sve sto je tvoje.
I jos nesto-ako nekom sapnes istinu i kazes da si me voljela,nemoj zaboraviti da dodas da si i voljena bila.Ako nekom kazes- kriv je-nezaboravi i to da priznas-oboje smo krivi....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dirtyangels.page.tl

Oboje Smo Krivi !!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Misli jednog mudrog coveka
» Kako reagujete na neuspeh?
» Sta utice na prvi utisak o nekome
» By Slovenska
» Rtanj, planina koje se Srbi plaše